AGO tekstilė

„AGO“ – sportinės ir laisvalaikio aprangos prekės ženklas, subūręs profesionalų komandą. Mūsų arkliukas – stilingų ir patogių produktų kūryba ir gamyba.

Ago Apranga

„AGO“ – sportinės ir laisvalaikio aprangos prekės ženklas, subūręs profesionalų komandą. Mūsų arkliukas – stilingų ir patogių produktų kūryba ir gamyba. Mūsų gaminiai skirti tiek profesionaliems sportininkams, tiek mėgėjams, kurių hobis – sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas. Mes tikime, kad grožis slypi paprastume, o kokybiški drabužiai -gero poilsio ar sporto garantas.

Esame atviri naujovėms ir nuolat stengiamės koja į koją žengti su naujausiomis dizaino, aprangos konstrukcijos ir medžiagų technologijų tendencijomis.

Siekiame, kad prekės ženklas „AGO“ visada asocijuotųsi tik su aukšta kokybe, novatoriškumu ir patikimumu.

1000+

Įgyvendintų užsakymų.

22+

Profesionalios komandos.

99%

Patenkintų klientų.

100%

Kokybiški rūbai

Sportinė apranga iš Polisterio

Ilgi, stabilūs poliesterio polimerai daro šį audinį tvirtą ir elastingą. Dėl šios priežasties poliesteris taip pat gerai išlaiko formą ir lengvai neišsitampo. Nepaisant tvirtumo, 100 % poliesteris yra lankstus, lengvas audinys, puikiai tinkantis prie daugelio stilių drabužių.

Dėl savo elastingumo 100 % poliesteris po tempimo vėl įgauna formą. Tačiau jis turi šiek tiek natūralumo savo audiniui. Tai suteikia judėjimo laisvę, kai dėvite poliesterio drabužius. Poliesteris dažnai maišomas su kitu audiniu, pvz., spandeksu ar elastanu drabužiams, kuriems reikia daug tamprumo.

Kaip ir daugelis sintetinių audinių, poliesteris turi drėgmę sugeriančių savybių. Jei ryte bėgiodami vilkėsite poliesterio marškinėlius, audinys ištrauks jūsų prakaito drėgmę nuo odos ir ištrauks per poliesterį. (Nors temperatūra daro didelį poveikį šiam procesui, kaip pamatysite vėliau).

Universalumas, atsparus karščiui, chemikalams, UV/šviesai. Polisteri yra lengva prižiūrėti ir  jo aprangos yra laikomos komfortiškomis.

AGO Sportinė apranga tavęs nepavers sportininku, bet privers pamiršti nepatogios aprangos jausmą sporto aikštelėje.

AGO tekstilė

Susisiekite

Tel. nr

El. paštas

Adresas

Draugystės g. 17, LT-51229,

Kaunas, Lietuva.

Siųsti užklausą